Takto si hravo vyberiete perfektnú komodu do každej izby


Malé alebo veľké, vysoké či nízke, s poličkami alebo so zásuvkami, klasické, minimalistické alebo dizajnové – komody všetkých štýlov a farieb jednoducho patria do našich domovov. Komoda je všestranný kus nábytku, ktorý môžete využívať v ktorejkoľvek izbe. Stačí, ak vyberiete tú správnu veľkosť, štýl a farbu.


Komoda do predsiene – veľká pomoc do malého priestoru

V predsieni nezvykne bývať veľa miesta nazvyš. Realitou mnohých bytov je, že úzky pás chodby býva často využívaný na skladovanie topánok a zvrškov od podlahy až po strop. Komody rozhodne patria do predsieňovej zostavy. Môžu slúžiť napríklad ako skrinka na topánky. Vysoká a úzka komoda nezaberie v predsieni veľa miesta a poslúži na skladovanie doplnkov ako sú čiapky, rukavice, dáždniky a podobne, ale aj ako praktický odkladací priestor, ktorého v predsieni nikdy nie je dosť.

2

Komoda do spálne odľahčí šatníkovú skriňu

Moderné dvojdielne komody sú ako stvorené do spálne – sú vhodné na odevy aj na posteľnú bielizeň. Jednoduchú komodu z masívneho dreva ľahko skombinujete s dreveným nábytkom, ktorý vám pomôže vytvoriť v spálni príjemnú a útulnú atmosféru. Komoda s farebnými zásuvkami ozvláštni a osvieži vašu spálňu. Nízka komoda môže poslúžiť aj ako nočný stolík, do ktorého sa vám zmestia všetky predmety, ktoré chcete mať v posteli poruke.

3

Zaujímavá komoda ozvláštni vašu obývačku

Obývačka je miestnosť, v ktorej odpočívame a trávime čas s rodinou. Je to tiež ideálne miesto na zaujímavé kusy nábytku, medzi ktoré rozhodne patria aj dizajnové komody. Atraktívna elegantná komoda s nožičkami či netradičná komoda so zásuvkami rôznych farieb a vzorov poteší najmä milovníkov originálneho nábytku a moderného, retro či industriálneho štýlu. Milovníci klasického dreveného nábytku ocenia tradičnú drevenú komodu, ktorá sa ľahko kombinuje.

4

Komoda do kuchyne a jedálne rozšíri úložné možnosti

Aj v kuchyni či v jedálni si komody nájdu svoje miesto – ich výhodou je, že sú nízke a vizuálne nezahltia ani menšiu miestnosť, no zároveň poskytujú praktický úložný priestor. Komoda v jedálni so zaujímavými presklenými dvierkami môže poslúžiť na skladovanie riadov. Malá komoda s košíkmi ozvláštni vašu kuchyňu a je ako stvorená na skladovanie koreňovej zeleniny alebo trvanlivých potravín.

5

Komoda do detskej a študentskej izby

Detské komody sú ideálnym kusom nábytku, ktorý už od útleho veku pomôže vašim deťom, aby si v izbe udržiavali poriadok. Pre predškolákov sú vhodné nízke detské komody, ktoré sa ľahko otvárajú a zatvárajú a sú prispôsobené výške detí. Netradičná detská komoda s poličkou môže byť aj súčasťou detského sektorového nábytku, ktorý je prispôsobený nárokom mladších detí. Starší školáci a študenti ocenia jednoduché zásuvkové komody v neutrálnych farbách, ktoré sa dajú ľahko zladiť prakticky s akýmkoľvek nábytkom.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o komodách, ktoré máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.