Tieto typy nábytku sú ako stvorené na nekonečné kombinovanie


Ak si radi často doprajete osviežujúce zmeny vo vašom domove a baví vás striedať rôzne interiérové štýly a doplnky, určite oceníte aj také kusy nábytku, ktoré môžu byť vašimi nemennými stálicami. Ide o verzatilný, štýlovo neutrálny nábytok, ktorý nebude „kričať“, ale bude vám verne slúžiť celé roky. Prezradíme vám, ktoré kusy nábytku sa oplatí mať doma, pretože s nimi nepokazíte žiadny interiér.


Multifunkčný regál na ležato aj na stojato

Multifunkčný regál, ktorý môžete otáčať a skladať na rôzne spôsoby, je ideálnym nábytkom do obývačky, ale aj do spálne, pracovne, detskej či hosťovskej izby. Keď ho postavíte na stojato, bude plniť funkciu ako klasický regál – poslúži ako vitrína, knižnica či priestor pre izbové rastliny. Umiestnite ho na ležato a získate alternatívu k obývacej stene alebo šikovný príručný stolík k relaxačnému posedeniu.

2

Drevený jedálenský stôl ako nestarnúca klasika

Drevené jedálenské stoly sú obľúbeným riešením do jedálne, kuchyne či obývačky, a to najmä pre ich odolnosť a bohaté možnosti kombinovania s ďalším nábytkom. Jedálenský stôl z masívu alebo imitácie dreva si bude dobre rozumieť s klasickými aj modernými jedálenskými stoličkami. Čalúnené jedálenské stoličky neutrálnej farby alebo drevené jedálenské stoličky vytvoria pohodlný a štýlovo neutrálny základ pre ďalšie dotváranie vášho jedálenského priestoru.

3

Zásuvková komoda do každej izby

Komoda neutrálnej farby vybavená zásuvkami si nájde svoje čestné miesto v ktorejkoľvek izbe – v predsieni, v obývačke, spálni, detskej a dokonca i v kuchyni či kúpeľni. Malá zásuvková komoda môže poslúžiť aj ako nočný alebo príručný stolík. Komoda s prútenými košíkmi namiesto zásuviek je ako stvorená do kuchyne či do špajzy. Úzka a vysoká komoda vám pomôže naplno využiť priestor v malej hosťovskej izbe alebo pracovni.

4

Regál s otvorenými policami na knihy aj na bylinkovú záhradku

Regály s otvorenými policami sú jednoduchým kusom nábytku, ktorý sa ľahko prispôsobí vašim potrebám. Regál bez dvierok či skla pôsobí vzdušne a elegantne. Môžete naň umiestniť vaše knihy, zarámované fotografie a umelecké predmety. Regál v tvare rebríka je ako stvorený pre vašu zbierku izbových rastlín či kuchynských byliniek. Moderný viacúčelový regál, ktorý môžete vylepšiť farebnými dvierkami, je skvelým spestrením obývačky, pracovne či detskej izby.

5

Taburetky pre malých aj pre veľkých

Taburetky sú šikovným typom nábytku, ktorý využijete predovšetkým v obývačke. Široká čalúnená taburetka poslúži ako doplnkové sedenie k sedačke, menšia taburetka je výborná i na vykladanie nôh ku kreslu. Dizajnovú taburetku s úložným priestorom ocenia aj vaše deti či tínedžeri ako praktickú a štýlovú súčasť interiéru. Sadu taburetiek, ktoré slúžia aj ako odkladacie stolíky, zaručene využijete vo vašom relaxačnom kútiku.

6

Nenápadné a užitočné príručné stolíky

Príručné stolíky sú väčšinou malé a nenápadné, no dokážu zvýšiť funkčnosť a pohodlie v akejkoľvek izbe. Stolík s kolieskami je ideálny na servírovanie pokrmov kdekoľvek mimo kuchyne. Príručný stolík neutrálnej farby je ako stvorený na vázu s kvetmi, zátišie s ovocnou misou či ako odkladacia plocha na knihy vo vašom čitateľskom zákutí. Praktická sada troch príručných stolíkov nezaberie veľa miesta, no v prípade potreby vytvorí skvelú alternatívu ku konferenčnému stolíku.

7

P.S.: Potrebujete viac informácií o ľahko kombinovateľnom nábytku, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.