Rohové lavice do kuchyne

Máte malú kuchyňu či jedáleň, a preto hľadáte nábytok, ktorý čo najlepšie využije ponúknutú plochu? Chytrým riešením práve tejto situácie sú aj rohové lavice do kuchyne. Tie majú schopnosť premeniť inak nevyužiteľný roh miestnosti na sedenie hneď pre takmer celú rodinu a zároveň byť k priestoru veľmi šetrné. U nás môžete nájsť hneď niekoľko modelov rohových kuchynských lavíc, ktoré sú vhodné ako do tradičných, tak aj modernejších bývaní.

#ShowMore#

Rohové lavice do kuchyne

Rohové lavice do kuchyne nepatria do minulosti – aj v dnešnej dobe stále slúžia a vyrábajú sa v nadčasovom a praktickom dizajne. Rohová lavica do kuchyne šetrí priestor a pomáha využiť naplno roh malej panelákovej kuchyne. Rohové sedenie je kompaktné a poskytne dosť miesta pre celú rodinu. Môže slúžiť ako hlavné jedálenské sedenie alebo fungovať ako doplnkové kuchynské posedenie, popri súprave nábytku na stolovanie v jedálni alebo obývačke.

 71217-3_prakticky-rohovy-set-s-taburetkami--v-dokonalom-dizajne-dub-sonoma-tmava-monaco

Moderné rohové lavice do kuchyne majú ďaleko od zastaraného dizajnu, ktorý si pamätáme z posledných dekád 20. storočia. Rohové sedenie v modernom šate má decentný drevený dekor alebo je vyrobené z pravého dreva. Rohová lavica a stoličky môžu byť vybavené pohodlným čalúnením, ktoré zvyšuje komfort pri sedení. Vďaka neutrálnym farbám ľahko zladíte vaše rohové posedenie so zvyšným nábytkom v miestnosti. Malé rohové lavice do kuchyne zaberú len málo miesta a vytvoria šikovné posedenie, ktoré je vhodné na každodenné používanie. Praktické taburetky sú v tomto prípade vhodnejšou alternatívou, než klasické stoličky, nakoľko zaberú menej miesta a dajú sa schovať pod stôl alebo odložiť v čase, keď sa nevyužívajú.

 71211-2_elegantny-rohovy-set-wip--v-peknom-dizajne-dub-sonoma-svetla-monaco

Kvalitné a zároveň lacné kuchynské rohové lavice sú ako stvorené na využívanie v rekreačných objektoch – na chatu aj na chalupu, vybavenú malou kuchynkou. Rohová lavica z masívneho borovicového dreva s lakovaným povrchom výborne zapadne do interiéru, ktorý je zariadený vo vidieckom alebo rustikálnom štýle. Farebnú úpravu dreva je možné prispôsobiť odtieňu, ktorý má zvyšný drevený nábytok v kuchyni. Rohový set nábytku s lavicou (ktorá môže a nemusí byť rohová), jedálenským stolom a taburetkami či jedálenskými stoličkami je cenovo výhodným riešením, vďaka ktorému odľahčíte váš rodinný rozpočet. Jedálenské rohové posedenie je mimoriadne vhodné do menších multifunkčných domovov ako sú garsónky alebo jednoizbové byty.

6 položiek celkom
Elegantný rohový set WIP, v peknom dizajne dub sonoma svetlá / monaco
Viac farieb
392 €

Elegantná rohová lavica WIP so stoličkami je v ponuke vo viacerých farebných prevedeniach.

71211/JEL
Praktický rohový set s taburetkami, v peknom dizajne craft biely / monaco
Viac farieb
311 €

Praktická rohová lavica WIP s taburetkami je v ponuke vo viacerých farebných prevedeniach.

71217/CRA
Jedinečná lavica WIP, v modernom vzhľade craft biely / monaco
Viac farieb
232 €

Jedinečná lavica WIP s taburetkami je v ponuke vo viacerých farebných prevedeniach.

71220/CRA
Lavica - masív NR106 | borovica
Viac farieb
od 110 €

Praktická lavica NR106 je vyrobená z masívneho borovicového dreva. Povrchová úprava prírodná, povrch lakovaný. Je...

33100/BOR
Rohová lavica - masív NR103 | borovica
Viac farieb
od 251 €

Rohová lavica NR103 z masívu. Možnosť výberu morenia zo 4 farebných prevedení.

33097/BOR
Rohová lavica - masív NR101 | borovica
Viac farieb
od 245 €

Masívna rohová lavica NR101 vhodná do každého interiéru. Lavicu je možné objednať v 4 farebných prevedeniach.

33095/BOR