Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Kódex kvality

  • Spoločnosť TrueOne, s.r.o., poskytuje služby so snahou zvýšiť profitabilitu klientov.
  • Spoločnosť TrueOne, s.r.o. verí v liberálnu podnikateľskú ekonomiku a je otvorená novým myšlienkam a nápadom, napomáha ich  formovaniu v súlade so záujmami klientov.
  • Spoločnosť TrueOne, s.r.o. sa zaviazala poskytovať klientom dokonalý servis. Na to je potrebné veľké množstvo dôvery klientov. Táto dôvera môže existovať a prehlbovať sa iba ak sa služby spoločnosti TrueOne, s.r.o., prejavujú najvyšším stupňom serióznosti, spoľahlivosti, dôveryhodnosti, dôvery a profesionálnych schopností.
  • Starostlivosť o klienta a poskytovanie bezchybného servisu je prvoradým cieľom spoločnosti TrueOne, s.r.o. Tomu podriaďuje spoločnosť TrueOne, s.r.o. všetku činnosť: nezávislosť v rozhodovaní, koordináciu a efektívne sprostredkovanie kvalitných dodávateľov služeb.
  • Kvalita služieb je pre spoločnosť TrueOne, s.r.o. proces neustáleho zdokonaľovania.

Všetka činnosť v spoločnosti TrueOne, s.r.o., je orientovaná tak, aby bola zabezpečená maximálna diskrétnosť, ochrana obchodného tajomstva a všetkých dát.