Kožené sedacie súpravy

Koža je luxusným materiálom, ktorý zabezpečí luxusné vyznenie interiéru, kde je umiestnený. Ak si aj vy potrpíte na luxus, potom vo vašej obývačke rozhodne nesmie chýbať kožená sedačka. Jej dominantné pôsobenie zabezpečí interiéru punc honosu  a vám zas maximálne pohodlie počas relaxu. Kožené sedacie súpravy samozrejme nesmú chýbať ani v ponuke internetového obchodu MôjNábytok.sk. Pripravili sme pre vás atraktívne kombinácie kožených sedačiek a kresiel, ktoré elegantne doladíte ako do moderných interiérov, tak aj do priestorov zariadených v tradičnejšom duchu.

#ShowMore#

Kožené sedacie súpravy do obývačky

Luxusné na prvý pohľad a veľmi pohodlné – také sú kožené sedacie súpravy, ktoré sa skladajú zo sedačky a kresiel, a ktoré môžu zdobiť aj vašu obývačku. Kožené sedačky sú vhodné do obývačky zariadenej v klasickom aj modernom štýle. Vyberte si farbu a typ, ktorý vám najviac vyhovuje:

  • ak obľubujete podmanivý a útulný rustikálny štýl, ideálne pre vás budú kožené sedačky rustikálne z tmavej kože
  • ak radi pozeráte filmy s rodinou a priateľmi a uprednostňujete moderný nábytok s nastaviteľnými prvkami, vyberte si modernú koženú sedaciu súpravu, pre ktorú sú typické hranaté tvary, hrubé a vysoké operadlá či polohovateľné opierky hlavy
  • v prípade, že máte radi moderný dizajnový nábytok v štýle glamour, pre ktorý sú charakteristické zaoblené tvary, sofistikovaná biela kožená sedacia súprava v štýle chesterfield bude pre vás to pravé.

Kvalitné sedačky sa vyznačujú použitím prvotriednej pravej kože, ktorá môže byť doplnená drevenými prvkami, vďaka čomu sa vám bude kožený nábytok ľahšie kombinovať s dreveným nábytkom. Pohodlné sedenie zabezpečia pružiny bonellového typu a mäkká výplň, ktorú môže tvoriť napríklad vysokopružná HR pena. Opierky na ruky zvyšujú komfort pri sedení. Ďalšou výhodou moderného nábytku z kože je, ak sa použiť na príležitostné spanie. Rozkladacie kožené sedačky môžu byť vybavené aj úložným priestorom pod sedacou časťou.

Luxusný nábytok z kože do vašej pracovne

Kožená sedačka je výborným riešením nielen do obývačky, ale aj do vašej kancelárie či domácej pracovne, v ktorej prijímate pracovné návštevy. Vytvorte si posedenie s koženým sedacím nábytkom a konferenčným stolíkom, ktoré bude pôsobiť atraktívne a reprezentatívne. Elegantná a kompaktná kožená sedacia súprava, na ktorej sa pohodlne sedí a diskutuje, neukrojí veľa z vášho priestoru, no dodá vašej kancelárii punc luxusu a prosperity.

Najpredávanejšie

Kožená sedacia súprava ETNA II
ZADARMOZADARMO
Kožená sedacia súprava ETNA II
Na objednávku
ETNA II/1
 
od 707 €
Kožená sedacia súprava ROMA
Kožená sedacia súprava ROMA
Na objednávku
ROMA/1
 
od 541 €
Kožená sedacia súprava ANETA II
 
od 579 €
21 položiek celkom
Kožená sedacia súprava GALICJA-5885
Viac farieb
GALICJA/1