4 moderné doplnky do kúpeľne, ktoré musíte mať

Moderná kúpeľňa nie je iba funkčná a praktická miestnosť, v ktorej sa umývate, ale je i miestnosťou, v ktorej oddychujete po dlhom dni. Vaša kúpeľňa môže byť doslova oázou relaxu, v ktorej si dokonale vychutnáte večernú sprchu alebo kúpeľ. Zariaďte si vašu kúpeľňu útulne a prakticky tak, aby ste sa v nej cítili čo najlepšie. Pozrime sa spoločne na kúpeľňové doplnky, ktoré vám pomôžu vytvoriť tú správnu atmosféru vo vašom „domácom spa“.


1. Zrkadlo v bohémskom štýle

Zrkadlá do kúpeľne nemusia mať iba štandardný hranatý tvar či podobu dvierok na kúpeľňovej skrinke. Okrúhle zrkadlo v bohémskom štýle zjemní kúpeľňu plnú hranatých tvarov a vnesie do nej harmonický akcent. Okrúhle zrkadlo s LED podsvietením vylepší kúpeľňu zariadenú v tmavých farbách a vytvorí v nej vítaný doplnkový zdroj osvetlenia. Umelecky pôsobiace zrkadlo s rámom z prírodného vlákna bude pôvabným doplnkom do kúpeľne, v ktorej dominujú skrinky z imitácie dreva.

2

2. Moderné kúpeľňové textílie

Aj kúpeľňové textílie môžu byť štýlové a zaujímavé. Predložky a koberčeky z materiálov s jednoduchou údržbou vám zaručia komfort pri vystupovaní z vane alebo sprchovacieho kúta. Pri výbere kúpeľňových textílií sa zamerajte na farby, ktoré vám robia radosť a zlepšujú náladu – v týchto farbách môžete mať aj sadu osušiek a uterákov, ktoré budú spolu ladiť a nebudú tak vo vašej kúpeľni vytvárať vizuálny farebný chaos. Máte najradšej neutrálne farby, ktoré pôsobia upokojujúco a príliš „nekričia“? Sada uterákov v neutrálnych farbách je ako stvorená do kúpeľne, v ktorej majú obklady a nábytok béžovú, bielu alebo sivú farbu.

3

3. Štýlový kúpeľňový set

Žiadna kúpeľňa sa nezaobíde bez doplnkov ako sú mydelničky, dávkovače tekutého mydla či poháre na zubné kefky. V prípade, že máte kúpeľňu spojenú so záchodom, pridajte ku kúpeľňovej súprave aj zladenú WC kefu. Kúpeľňový set v jednotnom dizajne a farbe bude vo vašej kúpeľni pôsobiť štýlovo a moderne. Investujte do dizajnového kúpeľňového setu s vysokým leskom, ktorý vám vydrží skutočne dlho – je totiž vyrobený z kvalitného termoplastu, ktorý je odolný voči nárazu a pôsobeniu chemikálií a je zdravotne nezávadný.

4

4. Úložné riešenia, ktoré lahodia oku

Kúpeľne patria medzi miestnosti, v ktorých je vzácny každý centimeter štvorcový. Využite dostupné miesto rozumne a nezabudnite pritom na nevyhnutnú ergonómiu. Úložné priestory v kúpeľni by mali byť ľahko dostupné.

Na stenu v sprchovacom kúte je ako stvorená kúpeľňová polica, na ktorú sa zmestia vaše obľúbené šampóny či sprchové gély. Na pôvabnú drôtenú policu na stene v kúpeľni môžete umiestniť živé alebo umelé rastliny či sviečky alebo aroma lampy, ktoré prispejú k útulnej atmosfére.

Elegantný minimalistický háčik na uterák v blízkosti vane alebo sprchovacieho kúta je ergonomické riešenie, vďaka ktorému budete mať uteráky vždy poruke.

Praktický biely prútený kôš na prádlo vytvorí vo vašej kúpeľni alebo práčovni estetický úložný priestor na odkladanie a triedenie špinavej bielizne.

5

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku do kúpeľne a o doplnkoch, ktoré máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.