6 tipov ako zmodernizovať kúpeľňu bez ohľadu na výšku vášho rozpočtu

Moderná a funkčná kúpeľňa si nevyžaduje veľké investície. Kvalitný kúpeľňový nábytok s atraktívnym dizajnom urobí veľa, no príjemnú zmenu a osvieženie dokážete dosiahnuť aj s pomocou doplnkov a moderného kúpeľňového textilu. Prinášame vám šesť tipov, vďaka ktorým môžete vašej kúpeľni dopriať nový look, bez ohľadu na to, aký rozpočet máte k dispozícii.


1. Ušetrite s kúpeľňovým kompletom

Ak plánujete väčšiu rekonštrukciu a redizajn kúpeľne, výbornou možnosťou ako ušetriť peniaze je investovať do výhodného kúpeľňového kompletu. Atraktívny kúpeľňový nábytok v drevenom dizajne, s vysokými nožičkami, minimalistický kúpeľňový komplet či zostava bieleho kúpeľňového nábytku so zladenými umývadlami sú výborným základom pre modernú kúpeľňu.

2

2. Doprajte si pohodlie s dvojitým umývadlom

Zvádzate každé ráno boje so svojimi blízkymi o to, kto pôjde prvý k umývadlu? Vyhnite sa zhonu a stresu spojenému s rannou hygienou s pohodlným dvojumývadlom, pri ktorom sa nemusíte tlačiť. Kvalitné dvojumývadlo so skrinkou z odolného materiálu, v nadčasovom dizajne, je výborným riešením do väčšej kúpeľne.

3

3. Osviežte si kúpeľňu novým zrkadlom

Originálne kúpeľňové zrkadlo dokáže rýchlo transformovať vašu kúpeľňu na modernejšie a zaujímavejšie miesto. Vymeňte nudnú klasiku nad umývadlom za zrkadlo s rámom v tvare hviezdy, nápadité okrúhle zrkadlo na závesnom lane, nevšedné zrkadlo v tvare kvapky či praktické zrkadlo s LED osvetlením, ktoré poslúži aj ako doplnkové svietidlo.

4

4. Vymeňte starú batériu za modernejší kúsok

Aj nová vodovodná batéria dokáže vniesť osvieženie do vašej kúpeľne. Rozhodnite sa pre maximálnu funkčnosť a moderný dizajn, ktorý bude ladiť s vašim umývadlom. Vysoká chrómová batéria aj nízka batéria zlatej farby bude skvele vyzerať v kombinácii s bielou aj čiernou sanitou. Elegantná čierna batéria je ako stvorená ku keramickému čierno-bielemu umývadlu.

5

5. Investujte do farebne zladeného kúpeľňového textilu

Kúpeľňový textil je často podceňovanou a zanedbávanou položkou, keď ide o prerábku kúpeľne. Pritom ide o dôležité doplnky, ktoré sú deň čo deň v kontakte s vašim telom. Urobte si radosť a doprajte si v kúpeľni luxus v podobe mäkkých predložiek a koberčekov, ktoré sa dajú prať. Vymeňte vaše staré uteráky a osušky za nové a zvoľte si také, ktorú spolu budú farebne ladiť a budú sa hodiť i ku predložkám a koberčekom a tiež k obkladom a dlažbe vo vašej kúpeľni.

6

6. Vylepšite si atmosféru kvalitnejším osvetlením

Osvetlenie v kúpeľni do veľkej miery určuje, aká v nej bude vládnuť atmosféra. Okrem hlavného zdroja svetla, ktorý býva spravidla umiestnený na strope, je do kúpeľne vhodné umiestniť aj doplnkové svietidlá, ideálne na stenu, k zrkadlu. Nadčasové a elegantné nástenné LED svietidlo či zrkadlo so zabudovaným LED osvetlením poslúžia ako kvalitné doplnkové osvetlenie, ktoré vám zjednoduší rannú úpravu zovňajšku.

7

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku do kúpeľne, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.