Nadčasová kúpeľňa v dekore dreva – 4 inšpirácie

Drevený dekor či dokonca použitie pravého masívneho dreva nie je v kúpeľni neobvyklým javom. Moderný kúpeľňový nábytok, ktorý sa skladá zo skriniek s povrchom imitujúcim masívne drevo, dodá vašej kúpeľni originálny štýl. Nábytku v drevenom dekore bude chýbať typická vôňa dreva, no charakteristický vzhľad drevenej textúry vytvorí z vašej kúpeľne útulnejšiu miestnosť, v ktorej si lepšie vychutnáte chvíle relaxu. Inšpirujte sa spolu s nami – aj takto môže vyzerať vaša nadčasová kúpeľňa.


1. Elegantný klasický kúpeľňový komplet

Pre kúpeľňu v domove, ktorý je zariadený v klasickom, rustikálnom alebo provensálskom štýle, je ideálnym riešením kúpeľňový komplet v drevenom dekore, ktorý sa vyznačuje klasickou a jemnou eleganciou. Výborným riešením do kúpeľne zariadenej v týchto štýloch je i zostava nábytku do kúpeľne vyhotovená z pravého masívneho dreva, v tmavohnedom farebnom prevedení. Tento typ nábytku neohrozí zvýšená vlhkosť v kúpeľni – drevo má špeciálnu povrchovú úpravu, odolnú voči vlhkosti.

2

2. Optimistická kúpeľňa, v ktorej dominuje svetlé drevo

Kúpeľňová zostava v dekore svetlého dreva, vyrobená z kvalitnej laminovanej dosky v kombinácií s MDF, je nadčasová a veľmi ľahko sa kombinuje s rôznymi typmi obkladov a dlažby. Svetlé drevo vyvoláva dojem ľahkosti a optimizmu a výborne si rozumie so svetlými odtieňmi doplnkov. Tento typ kúpeľňového nábytku sa hodí do modernej kúpeľne aj do interiéru zariadeného v atraktívnom škandinávskom štýle.

3

3. Nábytok do kúpeľne v kombinácii drevo + biela alebo čierna farba

Zostava nábytku, ktorá kombinuje drevený dekor s bielou farbou, pôsobí veľmi sviežo a dynamicky. V prípade, že je kúpeľňový komplet naviac vybavený praktickým zrkadlom s LED osvetlením, získa vaša kúpeľňa neodolateľný moderný look. Ak je vaša zostava nábytku do kúpeľne v drevenom dekore vybavená elegantnými čiernymi nožičkami, dodá vašej miestnosti eleganciu a retro nádych.

Príjemný kontrast a hĺbku vnesie do vašej kúpeľne nábytok v kombinácii dreva a čiernej farby, ktorý pristane najmä modernej kúpeľni alebo nevšednej kúpeľni zariadenej v industriálnom štýle. Kúpeľňová zostava s čiernymi skrinkami v matnom prevedení, ktoré dopĺňa drevený dekor, pôsobí luxusne v kombinácii s farebnými stenami alebo obkladmi.

Tip: Nevyhovuje vám kombinácia dreva a čiernej farby pre príliš vysoký farebný kontrast? Vyskúšajte kúpeľňový komplet v kombinácii drevo + antracitová farba alebo atraktívnu zostavu nábytku do kúpeľne v kombinácii drevo + sivomodrá farba.

4

4. Klasický drevený dekor v modernom šate

Kúpeľňová zostava v drevenom dekore, so závesnými skrinkami (bez nožičiek) je moderným riešením, ktoré zjednodušuje údržbu vašej kúpeľne. Pod kúpeľňovým kompletom so závesnými skrinkami sa ľahko vysáva aj umýva podlaha a naviac pôsobí vzdušne a vizuálne nezaťaží váš interiér. Minimalistické kúpeľňové skrinky v drevenom dekore sú ako stvorené do malej kúpeľne, v ktorej nezaberú veľa miesta, alebo na samostatný záchod, ktorý je vybavený umývadlom.

5

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku do kúpeľne, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.