Nadčasové úložné riešenia do kúpeľne, ktorá dýcha čistotou a eleganciou


Kúpeľne, v ktorých vládne poriadok, čistota a dôsledne premyslený úložný systém, zjednodušujú život všetkým členom domácnosti. Vytvorte si vo vašej kúpeľni oázu luxusu a pohodlia s pomocou kúpeľňového nábytku a doplnkov, vďaka ktorým bude mať každý predmet svoje miesto. Poradíme vám ako si vybrať ten najvhodnejší, nadčasový a praktický kúpeľňový komplet a vhodné doplnky.


Šikovné kúpeľňové skrinky s dvierkami

Elegantným riešením do kúpeľne, v ktorej chcete využiť maximum úložného priestoru, je kúpeľňový komplet s množstvom skriniek, ktoré majú nepriehľadné dvierka a vysoký lesk. Ak má nábytok naviac i vysoké nožičky, zjednoduší vám upratovanie a čistenie podlahy pod skrinkami. Minimalistický kúpeľňový komplet v drevenom dizajne pôsobí útulne a nadčasovo – ľahko ho skombinujete s obkladmi v bielej, sivej alebo čiernej farbe. Kúpeľňový nábytok s veľkými zrkadlovými skrinkami poskytuje množstvo úložného priestoru a vďaka praktickým zrkadlám opticky zväčší a presvetlí priestor malej kúpeľne.

Tip: Kúpeľňové skrinky nemusia byt iba nad umývadlom. Originálna skrinka nad práčku vám pomôže využiť „hluchý“ priestor nad práčkou. Môžete tam umiestniť prací prášok, aviváž a rôzne čistiace prostriedky, ktoré využívate v domácnosti.

2

Kúpeľňa s množstvom poličiek

Kúpeľňová zostava s veľkým počtom poličiek, ktoré môžu byť otvorené aj uzavreté, je ideálna pre domácnosť, o ktorú sa delí veľká rodina. Každý člen domácnosti by v nej mal mať vyhradený svoj priestor. Ak uprednostňujete vzdušnejší look a nevlastníte veľké množstvo kozmetiky, kúpeľňový nábytok s otvorenými poličkami bude pre vás ideálnym riešením – na otvorené poličky môžete umiestniť napr. sviečky, rastliny a iné dekorácie, ktoré zútulnia váš priestor. Do stiesnených malých kúpeľní je ako stvorená rohová kúpeľňová zostava, ktorá má dostatok úložného priestoru a zrkadlo.

3

Vytvorte si v kúpeľni doplnkový úložný priestor

Úložný priestor v kúpeľni sa vždy zíde – na kozmetiku, uteráky, župany aj na čistiace prostriedky. Výborným riešením je napríklad pôvabný nástenný vešiak, ktorý je obohatený o praktické košíky z prútia. V podobnom duchu môže byť ladená aj úzka komoda, ktorá v kúpeľni nezaberie veľa miesta, a poskytne domov mnohým potrebným drobnostiam. Vhodným riešením do veľkej kúpeľne je zostava kúpeľňového nábytku, ktorá poskytuje variabilný úložný priestor na všetko, čo súvisí s osobnou hygienou, ale aj s praním a žehlením. Na triedenie bielizne môžete pridať praktický látkový kôš, ktorý je vhodný do kúpeľne a do práčovne.

4

Spestrite si kúpeľňu praktickými vešiakmi

Vešiaky nesmú chýbať v žiadnej kúpeľni. Okrem klasických háčikov a vešiakov na osušky a uteráky, ktoré by sa mali nachádzať v blízkosti umývadla, vane a sprchového kúta, sú v kúpeľni vítané aj iné typy závesných riešení, ktoré poslúžia na dočasné zavesenie odevov. Do kúpeľne sú vhodné predovšetkým vešiaky z odolných materiálov, ktorým nevadí vysoká vlhkosť vzduchu. Nerezový vešiak na stenu je vhodný na zavesenie županov a uterákov, podobne ako plastový vešiak s vyklápacími háčikmi, ktorý nezaberie veľa miesta na stene ani na dverách. Do väčšej kúpeľne sa zmestí aj originálny voľne stojaci vešiak v tvare stromu alebo praktický vešiak typu nemý sluha.

5

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku do kúpeľne, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.