Ušetrite miesto v kúpeľni: Skrinka nad práčku vám nesmie chýbať!

Existuje mnoho spôsobov ako udržiavať poriadok a potrebný priestor v kúpeľni. Poslúžia vám koše, poličky a rôzne odkladacie boxy. Nepostradateľným prvkom je aj skrinka nad práčku, ktorá šetrí priestor a poskytuje miesto pre rôzne potrebné kozmetické potreby, prípadne uteráky a iné hygienické kúsky.

Aké sú výhody skrinky nad práčku?

Skrinky sú nepostradateľné v každej domácnosti. Ochraňujú pred prachom, vlhkosťou, robia každý domov útulnejší, bez ohľadu na skutočnosť, že sa rozmermi dokážu zmestiť aj do menších kúpeľní. V tých často potrebujete na odkladanie vecí doslova každý centimeter! Medzi prednosti skrinky nad práčku stojí za zmienku kompaktnosť a praktickosť. Za pozornosť stojí najmä model Natali, ktorý perfektne doplní každú kúpeľňu a pomôže vám ušetriť miesto. Tento model sektorového nábytku je vyrobený v elegantnom prevedení a dvoch farbách, takže ho perfektne zladíte s každým štýlom.

Snímka_1

Rôzne vstavané systémy zaberajú veľa miesta, avšak skrinka nad práčku vám ho pomôže ušetriť. Bez problémov schová domáce chemikálie, bielizeň alebo všetko, čo zaberá prebytočný priestor v kúpeľni. Skriňa nad práčku je spoľahlivý, pohodlný a elegantný spôsob, ako ukladať hygienické potreby a nebezpečné predmety bez toho, aby ich našli deti. Vďaka skrinke ich zároveň chránite pred zaprášením a znehodnotením. Pri správnom usporiadaní v interiéri skrinka nad práčku perfektne zapadne do priestoru a dodá mu potrebný systém a organizáciu.

kúpeľňa_Natali_hnedá

Nepodceňujte kvalitu skrinky

Materiál, z ktorého je vyrobená skrinka nad práčku, je mimoriadne dôležitý. V kúpeľni je vysoká vlhkosť a nie všetky materiály sú vhodné, preto je potrebné zadovážiť si kúsok vyrobený z materiálu odolného proti vlhkosti. Najlepšie je voliť skrinku, ktorá bude korešpondovať so zvyškom interiéru, ideálnou možnosťou pre kúpeľňu je biely nábytok, ktorý zapadne naozaj do každého bývania. Skrinka nad práčku efektívne vytvára priestor, vďaka čomu je kúpeľňa originálna a praktická. Vyberte si model, ktorý perfektne zapadne aj do vašej kúpeľne!

titulná snímka