276 položiek celkom
skrinka-pod-umyvadlo-adel-black-40-cm
105 €
434979/SKR3
skrinka-pod-umyvadlo-aruba-white-80-cm
Bestseller
Skrinka pod umývadlo ARUBA White 821 | 80cm
Skladom - doručíme do 5 dní
204 €
82260/SKR2
skrinka-pod-umyvadlo-capry-white-80-cm
334 €
167514/SKR2
skrinka-pod-umyvadlo-dve-zasuvky-80-cm
Bestseller
250 €
82260/SKR3
skrinka-pod-umyvadlo-capri-white 60-cm
303 €
167514/SKR
skrinka-pod-umyvadlo-aruba-white-50-cm
Bestseller
138 €
82260/SKR5
skrinka-pod-umyvadlo-adel-black-80-cm
192 €
434979/SKR2
skrinka-pod-umyvadlo-aruba-40-cm
Bestseller
62 €
82260/SKR7
skrinka-pod-umyvadlo-aruba-white-60-cm
Bestseller
176 €
82260/SKR
skrinka-pod-umyvadlo-aruba-white-40-cm
Bestseller
126 €
82260/SKR4
skrinka-pod-umyvadlo-dve-zasuvky-aruba-white-60-cm
Bestseller
188 €
82260/SKR8
skrinka pod umyvadlo adel oak 82 60 4434994/SKR3
skrinka pod umyvadlo aruba cosmos 826 1196850/SKR3
skrinka pod umyvadlo xilo 82 80 zboku 4440009/SKR3
kupeľňová skrinka pod umývadlo 82 60 4440000/SKR2
skrinka-s-umyvadlom-adel-oak-40-cm 988S875F19
kúpeľňová skrinka pod umývadlo adel white 82 80 biela 4440000/SKR3
skrinka pod umyvadlo adel oak 82 80 4434994/SKR4
skrinka-s-umyvadlom-adel-black-40-cm 988S875F18
skrinka pod umyvadlo santa fe oak 82 80
237 €
4422832/SKR2
skrinka pod umyvadlo xilo 82 40 zboku 4440009/SKR
skrinka-s-umyvadlom-a-doskou-adel-white-80-cm
371 €
988S1262
Hore
Ďalšie produkty

Skrinky pod umývadlo patria do základnej výbavy kúpeľne a sú dôležitou súčasťou zostáv nábytku do kúpeľne. Kvalitná a praktická skrinka pod umývadlo pasuje do interiéru kúpeľne veľkostne aj štýlom.

#ShowMore#

Klasické, moderné a nadčasové kúpeľňové skrinky vytvárajú nevyhnutný úložný priestor v kúpeľni a chránia vaše veci pred vlhkosťou, prachom aj zvedavými pohľadmi návštev. Vyberte si najvhodnejšie skrinky pre vás, ktoré sú vyrobené z moderných materiálov odolných voči vlhkosti a teplu.

Skrinky s umývadlom, ktoré sú vopred zložené, vám pomôžu ušetriť čas, ktorý by ste inak venovali ich montáži. Kúpeľňová skrinka s umývadlom, ktoré je zapustené v korpuse skrinky, je najobľúbenejším riešením, ktoré je veľmi praktické a má jednoduchú údržbu.

Kúpeľňové skrinky s umývadlom, ktoré je súčasťou zostavy, vám ušetria čas – umývadlo má veľkosť, ktorá zodpovedá skrinke a ladí s ňou dizajnovým prevedením, farbou aj štýlom. Klasické biele umývadlá z keramiky, so širokým okrajom, patria medzi nestarnúcu klasiku. Umývadlo so skrinkou, ktorá je vyrobená z laminovanej dosky neutrálnej bielej farby, má dlhú životnosť a ľahko zapadne do akejkoľvek kúpeľne.

skrinka-pod-umyvadlo-aruba-white-80-cm

Originálnym riešením sú skrinky so zapusteným tmavosivým alebo čiernym umývadlom, ktoré pôsobí netradične a moderne. Tento typ skriniek dobre vynikne v kúpeľni zariadenej v tmavých farbách alebo v kúpeľni ladenej do industriálneho štýlu.

Estetickým dizajnovým riešením je skrinka pod umývadlo na dosku, ktorá môže byť jednofarebná alebo spestrená populárnym dreveným dekorom. Atraktívne keramické umývadlo na skrinke, ktoré môže mať tvar elegantnej hlbokej misy so zaoblenými rohmi, pôsobí luxusne a štýlovo.

Keramické umývadlá na skrinku čiernej farby alebo dvojfarebné čierno-biele či antracitové umývadlá dodajú vašej kúpeľni nádych originality. Umývadlo do kúpeľne so skrinkou, ktorá veľkostne a dizajnovo ladí, bude pôsobiť harmonicky a spríjemní vám každodenné očistné rituály. Zložená široká skrinka pod umývadlo s vrchnou doskou je dobrou voľbou, ak chcete ušetriť peniaze aj čas pri výbere jednotlivých komponentov.

Dvojumývadlá patria medzi čoraz populárnejšie riešenia pre domácnosti, o ktoré sa delí viacero osôb s podobným režimom. Dvojnásobný priestor na umývanie skráti celej rodine čas ranných príprav do školy alebo do práce. Skrinky pod dvojumývadlo vytvárajú navyše štedrý dvojnásobný úložný priestor na kozmetiku a hygienické potreby pre rodičov aj pre deti.

Kúpeľňové skrinky majú zvyčajne neutrálne farby, ktoré sa ľahko kombinujú s rôznymi odtieňmi nábytku, dlažby a obkladov v kúpeľni – medzi týmito farbami prevláda biela, sivá alebo čierna. Zaujímavé a harmonické farebné kombinácie však môžete dosiahnuť aj s dreveným nábytkom do kúpeľne, ktorý je prispôsobený podmienkam so zvýšenou vlhkosťou. Drevená skrinka pod umývadlo zútulní kúpeľňu a je pritom úplne jedno, v akých farbách je kúpeľňa zariadená.

Bez ohľadu na to, či je materiálom, z ktorého je vyrobená vaša skrinka pod umývadlo masív alebo kvalitná imitácia dreva, prírodným dreveným dekorom nič nepokazíte. Stredne tmavá skrinka pod umývadlo dub dobre vynikne v kombinácii s bielou, čiernou aj sivou farbou.

Nábytok do kúpeľne vyrobený z pravého masívneho dreva je dlhodobou investíciou do kvality a funkčnosti vybavenia vo vašom domove. No ani v prípade, že vaša skrinka pod umývadlo drevo iba imituje, neurobíte chybu – kombinácia laminovanej dosky a MDF zaručí dlhú životnosť a farebnú stálosť vášho nábytku.

Pri výbere skriniek do kúpeľne nepodceňujte prípravu a plánovanie – kvalitný návrh na papieri alebo počítačovo vytvorený 3D návrh interiéru vám pomôže získať lepšiu predstavu o tom, či bude pre vás výhodnejšou alternatívou menšie umývadlo so skrinkou 60 cm alebo o niečo veľkorysejšie umývadlo so skrinkou 80 cm.

kupelnova-skrinka-s-umyvadlom-a-doskou-iconic-cashmere-1-80-cm

Dôležitou súčasťou zostavy nábytku do kúpeľne sú i skrinky nad umývadlo, ktoré vytvárajú dodatočný úložný priestor, ku ktorému budete mať ľahký prístup. Tento typ skriniek je zvyčajne vybavený poličkami so zrkadlom, ktoré sa môže skladať z dvoch alebo troch dielov. Tieto praktické skrinky s policami za zrkadlovými dvierkami sú vhodné najmä do menších kúpeľní, v ktorých nie je dostatok priestoru pre ďalšie kúpeľňové skrinky alebo regále.

Skrinka na umývadlo vybavená praktickými nožičkami zútulní vašu kúpeľňu, ktorá je zariadená v klasickom, provensálskom, severskom alebo retro štýle. Skrinka s umývadlom, ktoré má vysoké kovové nožičky čiernej farby, pôsobí moderne a je ako stvorená do kúpeľne v industriálnom štýle – najmä ak má tmavú farbu alebo drevený dekor.

Vzdušné a estetické skrinky bez nožičiek sú populárnym riešením do kúpeľní, ktoré sú zariadené v minimalistickom a modernom štýle. Závesná skrinka s umývadlom do kúpeľne, ktorá je namontovaná dostatočne vysoko, zjednoduší vaše upratovanie – vysávanie s klasickým alebo robotickým vysávačom aj umývanie podlahy mopom.

V prípade, že zariaďujete malú kúpeľňu, vhodným riešením pre vás môže byť rohová umývadlová skrinka, vďaka ktorej maximálne využijete dostupný priestor aj v stiesnených podmienkach. Rohová skrinka s umývadlom je vhodná i na samostatnú toaletu, ktorá nie je spojená s kúpeľňou.

Kúpeľňová skrinka pod umývadlo môže byť vybavená dvierkami, ktoré sú vyhotovená v lesklom alebo matnom vzhľade. Matný dizajn pôsobí pokojne a uzemňujúco, zatiaľ čo lesklá umývadlová skrinka dodá priestoru viac dynamiky. Umývadlo do kúpeľne so skrinkou v bielom lesklom vzhľade pôsobí osviežujúco – biela farba presvetlí priestor a lesklý povrch ešte viac odráža svetlo, vďaka čomu bude malá kúpeľňa opticky väčšia a žiarivejšia.