Rozkladacia pohovka BESTON L | sivá
Kód: 988S2515



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rozkladacia pohovka BESTON L | sivá
Sivá rozkladacia pohovka BOSTON je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá spojenie moderného dizajnu, pohodlia a praktického využitia. Pohovka v ľavom prevedení zaujme svojím čistým prevedením a útulným vzhľadom. Vyvýšené bočné opierky a zadná opora vytvárajú komfortné miesto na každodenné sedenie aj relax. Súčasťou sú aj dva podlhovasté vankúše, ktoré zvyšujú pohodlie pri oddychu počas dňa. Veľkou výhodou pohovky Boston je jej funkcia rozkladu, vďaka ktorej ju jednoducho premeníte na priestranné lôžko na príležitostné prespanie. Je preto skvelým riešením do menších bytov, garsóniek alebo domácností, kde potrebujete šetriť priestor bez kompromisov v pohodlí. Po rozložení poskytuje dostatok miesta na komfortný odpočinok, pohovka má úložný priestor.
- látka
- pena
- drevo
Rozkladacia pohovka BESTON je čalúnená kvalitnou látkou Poso, výplň tvorí pena, konštrukcia je drevená. V prípade záujmu je možné pohovku naimpregnovať, so znečistením si hravo poradí univerzálny čistič.
- šírka: 220 cm
- výška: 78 cm
- hĺbka: 86 cm
- výška čela: 34 cm
- výška spania: 43,5 cm
- matrac: penový
- výška matraca: 9 cm
- tvrdosť matraca: H3
- plocha na spanie: 77 x 200 cm
- plocha na spanie po rozložení: 150 x 200 cm
- farebné prevedenie: sivá (Poso 55)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Farba: | Sivá |
| Kategória: | Pohovky |
| Materiál: | Látka |
| Plocha na spanie: | 151 x 200 cm |
| Rozkladacia: | Áno |
| Šírka: | 86 cm |
| Šírka od-do: | 220 cm - 230 cm |
| Typ produktu: | Pohovky |
| Úložný priestor: | Áno |
| Podobné produkty: | /pohovky/ |
| Objavte Komody: | https://www.mojnabytok.sk/komody-3/ |
| Objavte Šatníkové skrine: | https://www.mojnabytok.sk/satnikove-skrine/ |
| Objavte Písacie stoly: | https://www.mojnabytok.sk/detske-stoly-a-stoliky/ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
