Stoličky kovové plastové

Plastové jedálenské stoličky s kovovou konštrukciou alebo čisto plastové stoličky už dávno nepatria len na terasy. Ich premyslený dizajn, nízka váha a nápadité farby vás zlákajú už na prvý pohľad. Darujte svojim jedálenským kútom šťavu a skombinujte pokojne aj viacero farieb. Každý člen domácnosti si medzi farebnými stoličkami nájde svoju obľúbenú. Keď však vašu jedáleň zdobí mohutný či inak výrazný stôl, jeho dizajn necháte ešte viac vyniknúť použitím nenápadných priehľadných plastových stoličiek, vyrobených z odolného polykarbonátu. Mnohé zo stoličiek sú vhodné aj do kaviarní či barov

#ShowMore#

Stoličky kovové plastové

Jedálenské stoličky z plastu a kovu alebo ľahké plastové stoličky sú dizajnovým riešením do štýlovej kuchyne alebo jedálne, ktorá kráča s dobou. Typickým stvárnením týchto moderných stoličiek je, keď majú stoličky kovové plastové sedáky výraznej krikľavej farby, ktorá na seba okamžite upúta pozornosť. Sýto ružová, červená, žltá alebo tyrkysová plastová stolička vám zlepší deň a nadchne aj vaše návštevy. Bežné jedálenské stoličky sa spravidla využívajú len v interiéroch. Umelé stoličky z plastu a kovu sú však odolné a zvládnu aj menšie výkyvy počasia. Tento typ stoličiek je preto vhodný aj na balkón či terasu vášho domu alebo bytu.

 anisa-new-jedalenska-stolicka-tepla-siva

Plastové stoličky s kovovými prvkami bývajú často využívané aj na sedenie v kaviarňach a reštauráciách. Majú hneď niekoľko výhod – atraktívny vzhľad, malú hmotnosť (ľahko sa prenášajú) a jednoduchú údržbu. Mnohé plastové jedálenské stoličky majú špecifický tvar, vďaka ktorému sú stohovateľné – môžete ich navrstviť na seba a odložiť. Neprekáža im skladovanie na miestach so zvýšenou vlhkosťou alebo miernymi výkyvmi teploty, ako sú balkóny či pivnice. Môžete ich využívať podľa potreby, napríklad počas spoločenských posedení a osláv doma či v exteriéri, napríklad na záhrade.

 371209-5_dacun-cierna

Biele a čierne plastové stoličky sú neutrálnou voľbou, ktorou určite nič nepokazíte. Tento typ stoličiek je ako stvorený do modernej jedálne, v ktorej môže dominovať jedálenský stôl zo skla a kovu. Matné stoličky z plastu sú vhodne na kombinovanie s lesklým nábytkom aj s nábytkom z masívneho dreva. Originálnym typom plastových stoličiek sú transparentné jedálenské stoličky z odolného polykarbonátu. Vďaka tomu, že sú priehľadné, stávajú sa pri pohľade z diaľky takmer neviditeľnými, a nechajú vyniknúť výrazný jedálenský stôl. Prešívaný sedák ukončený gombíkmi zaručí vysoký komfort pri sedení na elegantných priehľadných stoličkách v glamour štýle.

Najpredávanejšie

skvelé kreslo CORRAL A, v čiernom farebnom prevedení
Kreslo CORRAL A
Skladom - doručíme do 10 dní
378288/CIE
 
48 €
jedálenská stolička HILO čierna
87 € –6 %
Jedálenská stolička HILO
Skladom - doručíme do 5 dní
C1034.BLACK
Pôvodne: 87 €  (–6 %)
81 €
3340 jedalenska stolicka bee inspirovana bellini chair cierna
82 € –9 %
Jedálenská stolička Bee inšpirovaná Bellini Chair
Skladom - doručíme do 5 dní
299716/CIE
Pôvodne: 82 €  (–9 %)
74 €
5 položiek celkom
jedálenská stolička cinkla moderná
Akcia
32 € –21 %
25 €
48066/CAP/ZM
Originálna stolička TOBY, vyrobená v nádhernom červenom prevedení
Akcia
56 € –10 %
Stolička TOBY
Skladom - doručíme do 5 dní
50 €
71508/CER
jedálenská stolička HILO čierna
Akcia
87 € –6 %
Jedálenská stolička HILO
Skladom - doručíme do 5 dní
81 €
C1034.BLACK
skvelé kreslo CORRAL A, v čiernom farebnom prevedení
Viac farieb
Kreslo CORRAL A
Skladom - doručíme do 10 dní
48 €
378288/CIE