Originálne vianočné darčeky pre deti na celoročnú zábavu i relax

Vianočné darčeky by vašim ratolestiam rozhodne mali vyčarovať úsmev na tvári. Praktické dary, ktoré im dokážu zlepšiť každodenný život, vyčaria úsmev na tvári aj rodičom. Nábytok do detskej izby a doplnky pre deti sú výbornou investíciou do kvalitnejšieho bývania pre celú rodinu. Prinášame vám tipy na darčeky pre deti a tínedžerov, ktoré nie sú len chvíľkovým potešením, ale užitočnými prírastkami do detskej a študentskej izby.


Útulná posteľ so strieškou

Očarujúca posteľ v tvare domčeka poteší najmä mladšie deti, ktoré sa rady hrajú a stavajú bunkre. Vo svojej posteli so strieškou sa budú cítiť bezpečne a príjemne, ako v malom rozprávkovom domčeku. Rám postele si môžu vylepšiť rôznymi ozdobami či svetelnou reťazou. Detskú posteľ, ktorá podporuje kreativitu, môžete doplniť zladeným regálom so strieškou, ktorý poslúži ako originálne úložisko na knihy aj na hračky.

2

Prispôsobivý sedací vak

Detské sedacie vaky sú originálnym darčekom pre školákov aj študentov. Mäkký sedací vak hravo nahradí relaxačné kreslo – na rozdiel od kresla je však ľahko prenosný a vaše deti si ho bez problémov premiestnia kam potrebujú. Roztomilé sedacie vaky v tvare zvieratiek, vankúšové sedacie vaky či komfortné sedacie vaky s podnožkou sú ako stvorené na učenie, čítanie kníh či obyčajné leňošenie v detskej izbe. Výborným doplnkovým sedením pre deti sú i taburety z pevnej látky, s prispôsobivou výplňou.

3

Nápaditý koberec

Koberce sú ideálnym praktickým doplnkom do detskej izby – okrem toho, že izolujú podlahu a chránia vaše ratolesti pred chladom, dokážu zútulniť miestnosť a v prípade, že sú vybavené protišmykovou vrstvou, aj zvýšiť bezpečnosť vašich detí počas hier a cvičenia. Potešte vaše deti kobercom s motívom ulice či pestrofarebným rozprávkovým kobercom, ktorý bude rozvíjať ich fantáziu. Staršie deti sa potešia kobercu s geometrickým vzorom či pestrému kobercu s vysokým vlasom.

4

Upokojujúce hojdacie kreslo

Hojdacie kreslo je obľúbeným kusom nábytku u detí všetkých vekových kategórií. Nemusí však ísť len o klasické kreslo z dreva doplnené o vankúše a deky. Úlohu hojdacieho kresla môže plniť aj závesné kreslo, ktoré sa dá využiť nielen v interiéri, ale aj na terase či na záhrade. Najmenších drobcov poteší aj originálna závesná hojdačka, ktorú možno namontovať do betónu či do drevených trámov.

5

Praktická truhlica na poklady

Originálna drevená truhlica je ako stvorená na úschovu hračiek a drobných pokladov. Truhlica z odolného materiálu je však vhodná aj ako alternatívne sedenie – vaše deti ju isto využijú aj ako praktickú lavičku. Kvalitná drevená truhlica môže poslúžiť vašim tínedžerom ako extra úložný priestor na sezónne odevy či periny. Tento kus nábytku je všestranný a štýlovo neutrálny a vďaka svojmu jednoduchému a nevtieravému dizajnu skvele zapadne aj do študentskej izby a neskôr i do „dospeláckej“ spálne.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku do detskej izby, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.