Záhradné domčeky ako stvorené pre jeseň!

Jeseň je v plnom prúde, deti sú zabehnuté v školskom kolotoči a nás čakajú posledné úpravy na záhrade. Už máme zavárané jabĺčka uložené na policiach v komore? Kosačku na trávu už nebudeme potrebovať? Úroda je takmer na 90% pozbieraná? Príroda sa pomaly chystá na zimný spánok a my tušíme, že by sme mali definitívne schovať zo záhrady všetky kvetináče, gril, lavičku, náradie, hojdačku, kosačku či iné veci, ktoré do jari nebudeme potrebovať. Jednoducho všetko uskladníme v záhradnom domčeku. Nemáte? Ponúkame Vám niekoľko typov z našej ponuky!

Domček Factor – uspokojí aj najnáročnejších užívateľov. Oceľové rámy, dvojkrídlové dvere, pevná podlaha a dostatočné osvetlenie vďaka oknu sú veľkou výhodou. Vnútorný priestor má zabudované podpory pre regály a police. Domček je uzamykateľný a ventilovaný, vyrobený z vysoko kvalitných plastových materiálov, ktoré nepodliehajú korózií. Nevyžadujú žiadnu údržbu, ani nepodliehajú korózií. Odolný voči vode, snehu aj UV žiareniu. Jednoduchá montáž, viacero rozmerov.

Factor

Domček Oakland 757 - vyrobený z jedinečného zloženia živíc, ktoré tvoria vysoko kvalitný materiál.  Dvojitá stena DuoTech odolná proti poveternostným vplyvom s oceľovou výstužou. Pevná strecha, robustný strop, vysoká podlaha a široké dvojité dvere. Možnosť zamykania, ochranný systém z ušľachtilej ocele.

Oakland

Manor domček – cenovo dostupnejšia verzia v rôznych veľkostiach, dodanie s oknami aj bez, dve farebné prevedenia. Vstavaný ventilačný panel zaisťuje stály prívod vzduchu a súčasne chráni pred škodlivými účinkami vlhkosti. Kovový vystužený rám, odolná podlaha, možnosť zamykania, bezúdržbový, jednoduchá montáž.

Manor

Domčeky Oscar, Archer, Chester – moderný dizajn tvoria kovové oceľové plechy a pozinkovaná konštrukcia. Dvojité dvere, zabudované ventilačné mriežky. Domčeky sú dodávané bez podlahy.

ipiccy_image (2)

Darwin domček – malé praktické kôlničky vyrobené z kvalitného plastu, ktorých povrch vyzerá ako drevo. Odolný voči snehu, vode, poveternostným podmienkam aj UV žiareniu. Jednoduchá montáž a krásny dizajn.

ipiccy_image (2)_1

Všetky domčeky zároveň slúžia aj na odkladanie zimného náradia, lopata na sneh, sánky, lyže, vianočný stromček... využitie je naozaj široké. Dvojročná záruka je samozrejmosťou. Pre niekoho je to možno drahá investícia, ale vydrží vám dlhé roky a vo všetkých ročných obdobiach.