Detské pohovky

Pohovky sa hodia nielen do obývačiek. Svoje miesto totiž nachádzajú aj v detských alebo študentských izbách. V nich poskytujú ideálny priestor na pohodlnú hru, učenie či relax, napríklad s dobrou knihou v ruke. Vďaka rozkladaniu zas plnia funkciu praktickej rozkladacej postele v prípade, že k vášmu dieťaťu príde na noc kamarát, prípadne k vám niekto na prázdniny. Viaceré detské pohovky v rôznych veľkostiach a rozmanitých dizajnoch sme si pre vás pripravili aj v internetovom obchode MôjNábytok.sk.

#ShowMore#

Detské pohovky

Detské pohovky sú výborným doplnkovým nábytkom do detskej a študentskej izby – spestria interiér vašich ratolestí a zlepšia jeho funkčnosť. Pohovky pre deti existujú v rôznych podobách a zvyčajne nebývajú súčasťou sektorového nábytku do detskej izby. Môžete ich využiť v izbe vašich detí u vás doma, v byte či rodinnom dome, ale aj na chate alebo na chalupe, kde poslúžia predovšetkým na príležitostné prespávanie.

 166170-5_luxusna-detska-pohovka-eco-linen-powder-pink

Dizajnová čalúnená detská pohovka môže mať podobu zmenšenej verzie klasickej pohovky pre dospelých. Pôvabný retro dizajn s elegantnými drevenými nožičkami, v príjemnej pastelovej farbe, určite očarí najmä malé slečny. Rozkošná detská mini pohovka s látkovým čalúnením, ktorá môže byť doplnená dekoračnými vankúšmi, prípadne mäkkými čalúnenými taburetkami, je vhodným nábytkom do detskej izby predovšetkým pre predškolákov a žiakov základnej školy. Tento typ pohovky je ako stvorený na každodenné využívanie v rámci detských hier alebo do relaxačného kútika, kde sa vaše deti môžu venovať čítaniu alebo hraniu počítačových hier alebo pozeraniu rozprávok a filmov.

 rozkladacia-pohovka-katarina-new

Detský rozkladací gauč s farebným látkovým čalúnením je vhodný do detskej izby, ako aj do izby pre študentov alebo do hosťovskej izby. Tento typ rozkladacej pohovky je vhodný na každodenné využívanie na spánok v menších izbách, v ktorých chcete ušetriť priestor, ale aj na príležitostné prespávanie návštev vašich detí. Detské kreslá a pohovky s úložným priestorom sú ideálne do menších interiérov, kde sa vždy zídu ďalšie úložné boxy alebo zásuvky. Rozkladacie kreslo s úložným priestorom je skvelou alternatívou ku detskej rozkladacej pohovke. V porovnaní s pohovkou zaberie rozkladacie kreslo menej miesta a je vhodné na umiestnenie do rohu izby. V rozloženej podobe poslúži vašim ratolestiam alebo ich návštevám ako plnohodnotná jednolôžková posteľ.

 

Najpredávanejšie

Detská dizajnová pohovka Velvet - Grey
Pohovka ROYAL VELVET | grey
2 - 4 týždne
166143/KRE
 
od 243 €
Luxusná detská pohovka Eco Linen - Powder Pink
Pohovka ECO LINEN | powder pink
2 - 4 týždne
166170/POH
 
od 260 €
Luxusná detská pohovka Eco Linen - Blue
Pohovka ECO LINEN | blue
2 - 4 týždne
166164/POH
 
od 260 €
8 položiek celkom
Luxusná detská pohovka Eco Linen - Blue
od 260 €
166164/POH
Luxusná detská pohovka Eco Linen - Mint
od 260 €
166161/POH
Luxusná detská pohovka Eco Linen - Powder Pink
od 260 €
166170/POH
Pohovka ROYAL VELVET
Viac farieb
Pohovka ROYAL VELVET
2 - 4 týždne
243 €
166158/VEL
Luxusná detská pohovka Velvet - Dusty Pink 166155/POH
Detská dizajnová pohovka Velvet - Teddy Grey 166146/POH
Detská dizajnová pohovka Velvet - Grey
od 243 €
166143/KRE
Detská dizajnová pohovka Velvet - Rafaello
od 243 €
166149/POH