KENTWOOD BOX 190L orech
Kód: 263970



Podrobný popis
Plastový box s úložným priestorom 190 l.
Úložný box Kentwood vám umožní pohodlne uložiť všetko, čo chcete mať na záhrade po ruke.
Ideálny úložný priestor na záhradné doplnky, kanvy na polievanie, kvetináče, vankúše alebo drobné záhradné náradie a detské hračky.
Jeho montáž je veľmi jednoduchá a nevyžaduje si žiadne špecializované náradie.
Parametre:>
farba: orech
objem: 190 l
nosnosť: 110 kg (možnosť sedenia na skrinke)
materiál: plast
dĺžka výrobku: 45 cm
rozmery balenia: 55,4x83x12cm
šírka výrobku: 82,3cm
výška výrobku: 57 cm
celková hmotnosť: 5,6kg
materiál obalu: kartón
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klikni a vyzdvihni |
|---|---|
| EAN: | 7290112645968 |
| farba: | orech |
| objem: | 190L |
| nosnosť: | 110 kg (možnosť sedenia na boxe) |
| Materiál: | plast |
| dĺžka výrobku: | 45 cm |
| veľkosť balenia: | 55,4x83x12cm |
| šírka výrobku: | 82,3 cm |
| výška výrobku: | 57 cm |
| celková hmotnosť: | 5,6 kg |
| obalový materiál: | kartón |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
