Jedálenská stolička AMORIN | sivobiela
Kód: 1001186



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Jedálenská stolička AMORIN | sivobiela
Jedálenská stolička AMORIN v elegantnom sivobielom prevedení s čiernymi nohami zaujme moderným dizajnom aj praktickým otočným mechanizmom o 360°. Tvarovaný sedák plynulo nadväzuje na operadlo a podrúčky, čím poskytuje maximálne pohodlie pri sedení. Dizajnový otvor v zadnej časti dodáva stoličke vzdušnosť a originálny vzhľad. Mäkké čalúnenie z bouclé látky v svetlom odtieni pôsobí útulne, no zároveň dodáva celku nádych luxusu.
Jedálenská stolička AMORIN stojí na štyroch štíhlych kovových nohách. Sedák je potiahnutý kvalitnou látkou a vyplnený penou z polyuretánu, ktorá poskytuje optimálny komfort a príjemný pocit pri sedení.
- šírka: 59 cm
- výška: 82,5 cm
- dĺžka: 58 cm
- hĺbka sedadla: 43 cm
- výška sedadla: 48 cm
- odolnosť textílií voči oderu: 30000
- hmotnosť: 7.6 kg
- nosnosť: 110 kg
- farebné prevedenie látky: sivobiela
- farebné prevedenie nôh: čierna
- dodanie: v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5713917026753 |
| Farba: | Sivá |
| Materiál: | Kov, Látka, Dubová dýha |
| Materiál nôh: | Kov |
| Opierky: | S opierkami |
| Sedák: | Látkový sedák |
| Štýl: | Dizajnový |
| Typ produktu: | Jedálenské stoličky |
| Nosnosť: | 110 kg |
| ŠxVxH: | 88,5x88,5x6,5cm |
| Váha: | 7.6kg |
| Podobné produkty: | /jedalenske-stolicky/ |
| Objavte Jedálenské stoly: | https://www.mojnabytok.sk/jedalenske-stoly/ |
| Objavte Komody: | https://www.mojnabytok.sk/komody-2/ |
| Objavte Šatníkové skrine: | https://www.mojnabytok.sk/satnikove-skrine/ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
