Jedálenská stolička GENEVE | ružová
Kód: 1001250



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Jedálenská stolička GENEVE | ružová
Dodajte svojej jedálni alebo kuchyni šmrnc elegancie so štýlovou stoličkou GENEVE. Jemný zamatový poťah v ružovom odtieni krásne kontrastuje so zlatými nohami, ktoré jej dodávajú luxusný a moderný charakter. Operadlo zdobí vkusné prešívanie, vďaka ktorému pôsobí dizajn ešte sofistikovanejšie a vizuálne zaujímavejšie. Pohodlné čalúnenie sa postará o príjemné sedenie pri každej príležitosti.
- látka zamat HN1214
- oceľ
- nohy mosadz
Sedák jedálenskej stoličky GENEVE je čalúnený luxusnou zamatovou látkou, ktorá pôsobí elegantne a zároveň je príjemná na dotyk. Nohy sú vyrobené z pevnej ocele s mosadznou povrchovou úpravou, čo zaručuje stabilitu, odolnosť a sofistikovaný vzhľad.
- šírka: 51 cm
- výška: 76 cm
- dĺžka: 56 cm
- hĺbka sedadla: 43,5 cm
- výška sedadla: 46 cm
- hmotnosť: 4,4 kg
- farebné prevedenie látky: ružová HN1214
- farebné prevedenie nôh: zlatá
- dodanie: v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5713917001477 |
| Farba: | Ružová |
| Materiál: | Kov, Látka |
| Materiál nôh: | Kov |
| Opierky: | Bez opierok |
| Sedák: | Látkový sedák |
| Štýl: | Moderný |
| Typ produktu: | Jedálenské stoličky |
| Nosnosť: | 120 kg |
| ŠxVxH: | 161,5x84x58,2cm |
| Váha: | 4.4kg |
| Podobné produkty: | /jedalenske-stolicky/ |
| Objavte Jedálenské stoly: | https://www.mojnabytok.sk/jedalenske-stoly/ |
| Objavte Komody: | https://www.mojnabytok.sk/komody-a-skrinky/ |
| Objavte Šatníkové skrine: | https://www.mojnabytok.sk/satnikove-skrine/ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
