Spodná kuchynská skrinka Napoli D12R/90
Kód: 186029/MAT/BIE 186029/LES/BIE Zvoľte variant



Podrobný popis
- slúži ako spodná rohová skrinka
- dvierka skrinky (19 mm) sú vyrobené z materiálu MDF, ktorý je lakovaný
- dvierka majú 6 povrchových úprav: 3x nanesená podkladová farba a 3x nanesený lak
- možnosť výberu v matnom alebo lesklom laku
- za lesklý lak je príplatok
- bezúchytový systém
- v cene skrinky je vnútorná polica
- stranu otvárania dvierok je potrebné zvoliť - Ľ/P, formou poznámky v objednávke
- farebné prevedenie dvierok môžete ľubovoľne kombinovať
- vyznačuje sa vysokou kvalitou vďaka kovaniam od firiem BLUM a GRASSHOPPER, s doživotnou zárukou a s možnosťou doobjednania systému Blumotion a Airtic (tlmené dovieranie)

- farebné prevedenie korpusu BIELA ALPSKÁ (biela)
- hrúbka korpusu je 18 mm
- nohy (podstavce) sú plastové, čiernej farby, výškovo nastavovateľné
- zadná časť skrinky je vyrobená z materiálu - sololit
- sokel a montážna sada sú súčasťou balenia
- skrinka je dodávaná v demonte
- možnosť dokúpenia tlmiacich systémov, double systému, príborníkov, organizérov, drôtených systémov, tesniacich líšt a iné, v kategórii príslušenstvo.
Farebný odtieň dvierok si môžete vybrať z 2 vzorkovníkov farieb:
FAREBNÉ PREVEDENIE DVIEROK JE POTREBNÉ NAPÍSAŤ DO POZNÁMKY V OBJEDNÁVKE!
FAREBNÉ PREVEDENIE KORPUSU:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchynské linky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Farba: | Biela matná, Biela lesklá, Béžová, Čierna matná, Červená, Farebná, Fialová, Hnedá, Modrá, Oranžová, Ružová, Sivá, Sivá lesklá, Zelená, Žltá |
| Šírka: | 90 cm |
| Štýl: | Moderný |
| Typ skrinky: | Spodné skrinky, Otváracie skrinky, Spodné otváracie skrinky, Rohové skrinky |
| Dĺžka: | 84 / 84 cm |
| Šírka: | 50 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Materiál: | lamino / MDF |
| Záručná doba: | 2 roky |
| Spôsob dodania: | V demonte |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

