Stoličky z masívu

Stoličky z masívu sú vhodné do každej kuchyne, jedálne, ale napríklad i reštaurácie. Najlepšie vyniknú pri masívnych drevených stoloch v priestoroch zariadených vo vidieckom alebo vintage štýle, avšak kreativite sa medze nekladú, a tak sa často objavujú napríklad i v pracovniach pri písacom stole. Charakter opierky sa môže výrazne podieľať na štýle vašej jedálne. Vysoké a štíhle opierky na chrbát pôsobia elegantne a poskytujú pohodlné sedenie. Drevené stoličky z masívu vám v našej predajni na požiadanie aj namoríme, stačí si vybrať odtieň zo vzorkovníka farieb. Ak hľadáte stabilné sedenie, ktoré vydrží, potom sú stoličky z masívu tou správnou voľbou.

Najpredávanejšie

Stolička - masív KT249 | buk
Stolička - masív KT249 | buk
3 - 8 týždňov
KT249/BUK
 
od 20 €
Jedálenská stolička - masív
 
od 186 €
Jedálenská stolička - masív KT114 / borovica
 
od 115 €
46 položiek celkom
detske drevene stoly a stolicky AD251
Viac farieb
Detská stolička AD251
Skladom - doručíme do 5 dní
32 €
72594/BIE
ad240 detska lavica drevena
Viac farieb
Detská lavica AD240
3 - 8 týždňov
od 45 €
72612/BOR
Detská stolička AD241
Viac farieb
Detská stolička AD241
3 - 8 týždňov
od 25 €
72600/BOR
Stolička - masív KT101 | borovica
Viac farieb
KT101/BOROVICA
Stolička - masív KT102 | borovica
Viac farieb
KT102/BOROVICA
Stolička - masív KT103 | borovica
Viac farieb
KT103/BOROVICA
Stolička - masív KT109
Viac farieb
KT109/BOROVICA
Stolička - masív KT243 | buk
Viac farieb
od 80 €
KT243/BUK
Stolička - masív KT244 | buk
Viac farieb
od 38 €
KT244/BUK
Hore
Ďalšie produkty

Stoličky z masívu

Stoličky z masívu dokonale doplnia kuchynský alebo jedálenský stôl z masívneho dreva. Jedálenské stoličky z masívu patria medzi nestarnúcu klasiku, ktorá bude v trende aj o niekoľko desaťročí. Ich výhodou je variabilita, nadčasový dizajn a dlhá životnosť. Využijete ich v jedálni či kuchyni, ktorá je zariadená v klasickom, rustikálnom, severskom, provensálskom aj modernom či industriálnom štýle – kuchynské stoličky z masívu sú jednoducho univerzálne.

#ShowMore#

Stoličky z masívneho dreva sa vyznačujú rafinovaným dizajnom. Luxusné dubové stoličky z masívu alebo stoličky z bukového dreva môžu mať elegantné vysoké opierky a úzke nožičky. Mnohé ergonomické drevené stoličky z masívu sú vybavené praktickými opierkami na ruky. Pohodlné sedenie počas bežného stolovania i počas rodinných osláv vám zabezpečia aj jedálenské stoličky z masívu vylepšené čalúnením z látky, pravej kože alebo ekokože.

Nezabudnite si pred nákupom stoličiek overiť, či ste si zvolili ten správny odtieň dreva. V prípade, že budú z masívu stoličky aj jedálenský stôl, mali by spolu ladiť nielen štýlom, ale aj farebne. Farebnosť dreva na stoličkách sa dá prispôsobiť správnou povrchovou úpravou – namorením na požadovaný odtieň.

Drevené stoličky sa vyrábajú aj v menej typických podobách. Zatiaľ čo klasické stoličky do kuchyne z masívu majú štandardnú výšku, optimálnu k jedálenskému stolu, barová stolička z masívu s nastaviteľnou výškou sa môže prispôsobiť aj vyššiemu barovému stolíku alebo kuchynskému ostrovčeku.

Obľúbeným typom stoličiek, ktoré vyhľadávajú rodiny s deťmi, sú detské drevené stoličky z masívu, ktoré bývajú dostupné vo viacerých farebných prevedeniach. Tieto detské stoličky sú stabilné a odolné a sú vhodné najmä pre deti v predškolskom veku.

Populárnym typom stoličiek sú i drevené stoličky bez operadla, ktoré môžete využívať v domácnosti aj ako príručné alebo odkladacie stolíky či šikovné podstavce pod izbové rastliny.