Matrac ATLAS

Kód: 284212/80 284212/90 284212/140 284212/160 284212/180 Zvoľte variant
Kupon NARODENINY15 15
185 € 185 € 370 € 370 € 370 € od 185 € 154,17 € bez DPH 154,17 € bez DPH 308,33 € bez DPH 308,33 € bez DPH 308,33 € bez DPH od 154,17 € bez DPH
3 - 5 týždňov 3 - 5 týždňov 3 - 5 týždňov 3 - 5 týždňov 3 - 5 týždňov Zvoľte variant
Variant

mceclip0-31 slovenský výrobok

Matrac ATLAS je vyrobený z certifikovaných a zdravotne nezávadných materiálov od hrdého slovenského výrobcu BENAB spod Tatier. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Matrac ATLAS

Extra priedušný matrac ATLAS je zložený z 7 zónovej komfortnej PUR peny. Obsahuje okrúhle otvory tzv. ramenné kolísky = upravujú tuhosť v oblasti ramien, odporúčaný rošt je lamelový, štandardné vyhotovenie v poťahu – Aloe Vera. Odporúčame matrac pravidelne otáčať (horizontálne i vertikálne aspoň raz za mesiac), čím zaručíte jeho dlhú životnosť. Matrac môžete použiť z oboch strán, výhodou je prijateľná cena.

Materiál: PUR pena 28 kg/m3 (vyniká svojou výbornou elasticitou, tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou)
Rozmery:
  • ŠxD: viď variantyy
  • výška: 16 cm
  • tvrdosť:  stredne mäkký T2/ stredný T3
  • nosnosť: 100 kg

Poťah:

  • poťahová látka s výťažkami z tejto rastliny obsahuje prevažne enzýmy, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré veľmi pozitívne pôsobia na pokožku a posilňujú relaxačné účinky spánku
  • príjemne mäkký so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela, vlastnosti tejto látky zaručujú dostatočnú hygienu
  • certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart
  • zloženie: 85 % polyester; 15 % viskóza, obohatený o výťažky z aloe vera, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m2
  • antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60°C

Technické vlastnosti a spracovanie matracov BENAB:

Technológia zdravého lepenia BENAB
Kvalita a spôsob lepenia je jedna z rozhodujúcich vlastností matraca z pohľadu zdravotnej nezávadnosti. Matrace BENAB využívajú najzdravšiu metódu pevného spájania vnútorných pien a pružín. Tavné lepidlo sa nanáša na vrstvy matraca v teplote 160 stupňov a lepiaca hmota ochladením na izbovú teplotu ztuhne a spojí pevne jednotlivé vrstvy bez škodlivých výparov a vodnej pary. V BENAB Technológii zdravého lepenia v porovnaní s inými lepidlami nevznikajú nebezpečné výpary z rozpúšťadiel (čo je najlacnejšia forma lepenia) a zároveň po vyprodukovaní matraca nevzniká počas sušenia vodná para, ktorá spôsobuje zvlhnutie matraca a nasiaknutie pien (čo sa stáva v prípade ekologických vodných lepidiel).

Perfektná logistika, hygienická výroba a blesková doprava matracov BENAB
Matrace BENAB spod Tatier sú vyrobené pod dohľadom TUV 9001 certifikátu kvality, zabezpečujúceho denné monitorovanie procesu výroby. Výroba prebieha v čistom a hygienickom prostredí fabriky. Perfektná logistika a doprava umožňujú matrace doručiť priamo ku zákazníkom v krátkom čase a v dokonalom stave.

Matrace BENAB spod Tatier s klinickým certifikátom
Matrace spod Tatier sú klinicky certifikované ako zdravotné pomôcky, vhodné pre ľudí so zdravotnými problémami pohybového aparátu a pre tých, ktorí majú špeciálne zdravotné nároky na kvalitu spánku. Vybrané modely spĺňajú striktné kritéria pre nemocničné matrace, či matrace do domov seniorov s náročnými požiadavkami na komfort a funkčné vlastnosti. Kvalita a bezpečnosť matracov sú pravidelne testované a overované, aby sa zabezpečila spokojnosť zákazníkov.

Matrace BENAB dodržujú svetový vysoký štandard bezpečia pre ľudské zdravie
V matracoch sa využívajú špičkové materiály, poťahové látky, penové vrstvy a pružiny, ktoré sú certifikované a pravidelne preverované podľa normy OEKO TEX STANDARD 100. Táto certifikácia a kontroly zaručujú, že materiály sú bezpečné pre zdravie klienta a zároveň sú šetrné k životnému prostrediu. Matrace BENAB sú tak vhodné i pre alergikov, malé deti a ľudí so zdravotnými problémami.

 
 
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace
Záruka: 2 roky
Druh peny: PUR pena
Rozmer: 80 x 200 cm, 90 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm
Tvrdosť: H2, H3
Výška: 16 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: