Rohové kožené sedacie súpravy

Spojenie rohovej sedačky a koženého čalúnenia je to, ktoré môže lahodiť aj interiéru vašej obývačky a priniesť doň jedinečný punc luxusu. Práve rohové kožené sedacie súpravy vám zabezpečia veľkokapacitné sedenie, vysoký komfort a spoločne s nimi aj skutočný dizajnový prvok priestoru. V našom internetovom obchode vám ponúkame výber originálnych kožených sedačiek v rohovom prevedení, ktoré dokážete zakomponovať do moderných domácností a rovnako aj tých, v ktorých sa kladie dôraz na tradičné riešenia interiéru.

#ShowMore#

Rohové kožené sedacie súpravy

Luxusný vzhľad, jedinečné dizajnové prevedenie a komfortné sedenie pre viacero osôb — to všetko prinášajú rohové kožené sedacie súpravy. Tento kúsok nábytku zmení celý priestor na nepoznanie a dodá mu punc dokonalosti.

Kožené rohové sedacie súpravy

Rohové kožené sedacie súpravy vás oslovia svojím prepracovaným tvarom a farbami, ktoré doslova rozžiaria celú miestnosť. Vybrať si môžete sedačky v tradičnom dizajne s oblejšími tvarmi, do moderne zariadenej obývačky vhodne zapasujú čisté línie moderných sedačiek. Čo sa týka odtieňov, k dispozícii sú dvojfarebné aj jednofarebné kožené rohové sedacie súpravy.

48827_rohova-kozena-sedacia-suprava-roma--1-80-x-2-80-m

Dostatok miesta na sedenie pre každého

Kožená rohová sedačka poskytne miesto na sedenie viac ako piatim osobám. Každý člen rodiny aj vaši hostia tak budú mať postarané o pohodlie. Radi si len tak ľahnete s knihou a začítate sa do jej pútavého obsahu? Rozmery sedačiek vám umožnia vychutnať si očakávaný komfort z dostatku priestoru. Ak potrebujte lôžko na spanie pre hostí, prezrite si kožené rohové sedacie súpravy s možnosťou rozkladania. V niektorých modeloch je vytvorený tiež úložný priestor.

Kvalitné materiály s dlhou životnosťou

Aby rohové kožené sedacie súpravy naplnili vaše očakávania, do našej ponuky vyberáme len modely z kvalitných materiálov. Kombinácia pevného dreva a pravej hovädzej kože výborne odoláva každodennému používaniu. Pohodlné sedenie, ktoré ani po rokoch nezmení svoje vlastnosti, je zabezpečené pružinami bonellového typu a vysokopružnou HR penou.

rohova-kozena-sedacia-suprava-yardek

Rohové kožené sedacie súpravy a tvar U

Aká je podlahová plocha vašej obývačky? A ako veľkú sedaciu súpravu by ste potrebovali? Od odpovedí na tieto otázky budú závisieť jej veľkosť a tvar. Kožené rohové sedacie súpravy môžete situovať ku stene, čím ušetríte miesto v izbe. Veľmi pekne budú vyzerať aj v priestore. Máte kuchyňu prepojenú s obývačkou? V takejto miestnosti najlepšie vyniknú kožené sedačky v tvare U.

Rohová kožená sedacia súprava ATLANTA

Najpredávanejšie

Rohová kožená sedacia súprava ROMA | 2,40 x 2,80 m
 
2 010 €
Rohová kožená sedacia súprava MODERN
Rohová kožená sedacia súprava MODERN
Na objednávku
MODERN/PRAVY ROH
 
1 408 €
Rohová kožená sedacia súprava ROMA |1,80 x 2,80 m
 
1 923 €
7 položiek celkom